Кошик
16 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Отримання ліцензії на зберігання пального: чому дфс виходить на фактичну перевірку?

Отримання ліцензії на зберігання пального: чому дфс виходить на фактичну перевірку?

Перевірки ДФС щодо дотримання законодавства у сфері зберігання пального

На даний час, чинне законодавство України передбачає оформлення ліцензії на зберігання пального для використання у власних потребах.

Порядок отримання ліцензії, на даний момент, є спрощеним, і тому, на нашу думку, це питання потрібно вирішувати у найкоротші строки.

Хто має необхідність в отриманні ліцензії? На нашу думку, це можуть бути агропідприємства, які використовують техніку для обробітку землі.

Однак, процедура отримання ліцензії викликає певні побоювання, і, на жаль, це справедливі переживання.

Так, агропідприємство звернулось до податкового органу із заявою про отримання ліцензії на зберігання пального.

Податковий орган, отримавши таке звернення, вирішив провести фактичну перевірку діяльності підприємства з метою виявлення порушень зберігання пального.

За результатами проведеної перевірки, було складено податкове повідомлення - рішення про накладення штрафу у розмірі 500 000 гривень.

Хороша новина в тому, що Полтавський окружний адімінстративний суд детально розбирається у деталях справи, і приймає рішення відповідно до вимог законодавства.

У справі № 440/6315/20, Суд дійшов до висновку про відсутність порушень у діях агропідприємства, та скасував ППР про накладення штрафу.

 

При необхідності оформити ліцензію на зберігання пального чи оскражити рішення ДФС - телефонуйте до нашого Адвокатського об'єднання.

Інші новини