Кошик
16 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Успішний захист у судовому спорі з Держспоживслужбою

Успішний захист у судовому спорі з Держспоживслужбою

Держпродспоживслужба останнім годиною набірає свій активний вплив у системі контролюючих органів. Повноваженням, як і сфер впливу, цього органу можна лише позаздрити, адже Служба свого часу об'єднання єднала в собі і СЕС, і захист прав споживачів, і контроль над ціноутворенням, фітосанітарію і вет.контроль.

Один з Клієнтів АТ "ХіТ" мав нагоду перевірити усі засоби впливу цього органу на собі.

Так, Держпродспоживслужба Полтавської області провела перевірку діяльності нашого Клієнта та виявила ряд недоліків, надавши час для їх усунення. Впродовж наданого часу, не дочекавшись результату, остання вирішила заборонити діяльність Клієнта, звернувшись до суду із відповідним позовом.

Оскільки припис був незаконними, адже висував Клієнту вимоги, яким він не має відповідати, а також зважаючи на зухвалу, на нашу думку, поведінку Служби, команда АО "ХіТ" зайняла активну позицію у судовому захисті.

В суді ми довели, що позов Служби був передчасним, діяльність Клієнта не підпадала під норми регулювання, порушення яких закидали нам Служба, і, навіть, показали, що взяли до відома і виконали деякі рекомендації, оскільки вважали їх для себе корисними. В результаті суд відхилив позов Держпродспоживслужби.

Справа була цікава і непересічна, проте, як-то кажуть, "осад залишився", оскільки ми щиро вважаємо, що первинна функція будь-якого органу виконавчої влади - це допомога і сприяння бізнесу у його діяльності, а не перевірки і покарання. Нажаль, зміна назви з Інспецій на Служби, зазвичай, мала і реформа неефективна.

Інші новини