Кошик
16 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Захистили інтереси відповдача у справі про стягнення шкоди

Захистили інтереси відповдача у справі про стягнення шкоди

Завжди приємно ділитися нашими перемогами!
Вчора АТ "ХіТ" знову успішно захистило інтереси Клієнта, з якого опоненти намагались стягнути майнову і моральну шкоду, спричинену дорожньо-транспортною пригодою.
Наш Клієнт, який був учасником ДТП, не заперечував своєї вини у пригоді, але вимоги постаждалого булі настільки неспівмірними із завданою шкодою, що це цілком справедливо викликало у нашого Клієта праведний гнів та бажання і потребу в професійному захисті.
Для розуміння ситуації слід зазначити, що ДТП полягало у тому, що наш Клієнт не розрахував безпечної дистанції, коли здавав назад біля дому, і трохи подряпав машину позивача, яка була припаркована неподалік. Також зауважу, що марка постраждалого автомобіля не Бентлі і не Мерседес, а є розповсюджений виробом вітчизняного автопрому.
Отже, в якості відшкодування за шкоду, яка візуально складала лише ПОДРЯПИНУ бампера і фари, опоненти запросили 12 000 гривень, намагаючись довести складні внутрішні пошкодження автомобіля. Крім цього, позивачі запросили цілих 20 000 моральної шкоди. 
Звісно, професійна робота адвоката АО "ХіТ" Тараса Захарова дала свої відчутні результати. Адвокат зміг довести абсурдність і недоведеність вимог. В результаті суд задовольнив позов тільки частково, стягнувши з нашого Клієнта лише 1000 гривень моральної шкоди.
Ми вважаємо, що це беззаперечна перемога, а головне - Клієнт абсолютно задоволений результатом, який, за його внутрішнім переконанням, дійсно відповідає принципу справедливості.
Ми вважаємо, що правосуддя відбулось для усіх сторін конфлікту!

Ми завжди онлайн! Слідкуйте за нашими успіхами на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/legalgrouphit/

Інші новини