Кошик
16 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Адвокатське об'єднання ХіТ успішно скасувало виконавчий напис нотаріуса

Адвокатське об'єднання ХіТ успішно скасувало виконавчий напис нотаріуса
Минулий тиждень виявився напрочуд продуктивним і результативним для команди АТ "ХіТ".
Так, зокрема, керуючий партнер АО "ХіТ", адвокат Тарас Захаров відстояв у суді інтереси клієнта щодо стягнення на підставі виконавчого напису нотаріуса.
Раніше АТ "ХіТ" успішно захистила інтереси цього ж Клієнта та визнала в судовому порядку виконавчий напис нотаріуса щодо стягненя заборгованості за кредитом таким, що не підлягаає виконанню.
Оскільки рішення суду було ухвалено заочно, банк звернувся до суду із заявою про скасування заочного рішення.
В судовому засіданні Тарас Захаров переконав суд у тому, що рішення суду, ухвалене раніше, повністю відповідає вимогам закону, а підстави його скасування, викладені в заяві банку, не витримують жодної критики. Суд, погодившись із позицією АТ "ХіТ", відмовив банку у задоволенні заяви і залишив попереднє рішення в силі.
В аспекті цієї новини хочемо зауважити, що зараз стягнення заборгованості за кредитними договорами за допомогою виконавчого напису нотаріуса стали надзвичайно популярними. Закон дійсно передбачає такий спрощений порядок стягнення, проте висуває при цьому цілий ряд істотних вимог, виключно за умови додержання яких виконавчий напис є законним і підлягає виконанню. Зазвичай банки не дотримуються передбаченого порядком.
АТ "ХіТ" радить користуватись професійною правничою допомога в будь-якому спірному питанні, яке стосується відносин з банками.
Звертайтесь за консультаціями і правовою допомогою до нас.

Інші новини