Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Позапланова перевірка Держпродспоживслужби: постанова про накладення штрафу скасована в суді

Позапланова перевірка Держпродспоживслужби: постанова про накладення штрафу скасована в суді

Скасували результати позаланової перевірки Держпродспоживслужби.

Ця історія розпочалась із телефонного дзвінка... 

До мене на перевірку прийшли Держпродспоживслужба, приїжджай.

Адвокат Тарас Захаров приїхав до магазин, і попросив працівників Дерпродспоживслужби надати підтвердження повноважень та пояснити підстави проведення позапланової перевірки.

Як виявилось, Держпродспоживслужба отримала звернення від громадянина із проханням провести перевірку діяльності магазину.

Ознайомившись із текстом заяви, власник магазину разом із адвокатом прийняли рішення про недопуск працівників Держпродспоживслужби до проведення перевірки, так як заява була оформлена із порушенням вимог законодавства.

Працівники Держпродспоживслужби, посміхнувшись, склали Акт, а в подальшому і Постанову про накладення штрафу у розмірі 35 000 гривень за недопуск до проведення перевірки.

В інтересах Клієнта, АО ХіТ звернулось із позовною заявою до Полтавського окружного адміністративного суду про скасування Постанови.

Під час розгляду справи, Суд встановив, що особа, яка подала скаргу, не мешкає за тією адресою, що зазначена в заяві, і відповідно заява носить анонімний характер.

За результатами розгляду справи, Суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі, та стягнув із Держпродспоживслужби витрати на правову допомогу у сумі 9 062 гривень.

Важливо: телефонуйте Адвокату до початку проведення перевірки, і багатьох проблем можна буде уникнути.

Другие новости