Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Оскарження протоколу поліції

Оскарження протоколу поліції

Зазвичай ми відстоюємо позицію, що юристи покликані не боротися з проблемами людей чи бізнесу, а робити так, аби таких проблем взагалі не виникало, передбачати їх. Саме таку юриспруденцію ми називаємо "позитивною", саме таку юриспруденцію ми проповідуємо і практикуємо.

Однак, важкі часи не питають чим ти любиш займатись!

Наша особиста статистика свічить про збільшення кількості різного роду перевірок і, як результат, штрафів, в більшості випадків - протиправних.

Ця конкретна ситуація була би дуже смішною, якби не була такою печальною.

Наш постійний Клієнт звернувся до нас із завданням розібратися з його штрафом за перевищення швидкості, зафіксований в автоматичному режимі. Питання - копійчане (штраф не перевищує 510 гривень), проте принципове: порушення зафіксоване на відстані кілька сот кілометрів від місця проживання Клієнта поки він, як і його автомобіль, у день та час Х перебували вдома.

Ми почали з основ та направили адвокатський запит до Департаменту патрульної поліції з метою отримати, власне, ту саму постанову з фото автомобіля. У відповідь ми отримали чарівного листа про те, що сталась незрозуміла помилка і це або не наші дані, або не наш автомобіль (текст листа не був чітким у цьому аспекті), але "ми розібрались і вже скасували постанову як помилкову".

Ні, ми, звісно ж, круті, якщо вирішуємо проблему на рівні адвокатського запиту, але радимо і Вам завжди перевіряти підстави накладення на вас штрафних санкцій з будь-яких питань і бути таким ж принциповими, як і наш Клієнт.

Другие новости