Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Оскарження виконавчого напису нотаріуса про стягнення заборгованості

Оскарження виконавчого напису нотаріуса про стягнення заборгованості

Все більще і більше людей почали отримувати виконавчі листи про стягнення заборгованості за місцем свого працевлаштування.

Зазвичай, вказані виконавчі провадження відкривають приватними виконавцями, що знаходяться в місті Києві, та на підставі виконавчих написів, що вчиняються приватними нотаріусами.

Чому саме виконавчі написи нотаріусів? Тому, що вони не потребують значого часу як розгляд справи у суді. І у більшості випадків, боржники навіть не знають про сам факт вчинення виконавчого напису.

Після того, як особа дізнається про відкриття виконавчого провадження, і початок стягнення із заробітної плати, постає питання - а чи можна оскаржити напис у суді і як довго це буде тривати?

Адже, судові процеси є тривалими, стягнення із зарплати продовжується, і до вирішення справи в суді - уже може так статись, що борг сплачений повністю.

Однак, вихід є. 

Ми, зазвичай, рекомендуємо і подаємо до суду в інтересах Клієнта заяву про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення із заробітної плати.

Ухвала суду про задоволення вказаної заяви надається до бухгалтерії, і є підставою для зупинення стягнення із заробітної плати.

Після цього, Клієнт зі спокійною душею чекає розгляду справи у суді, і не переживає про те, що отримує не всю заробітну плату.

Другие новости