Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Успішний захист у кредитному спорі з Банком

Успішний захист у кредитному спорі з Банком

Ми в черговий раз успішно захистили інтереси Клієнта в судовому спорі щодо стягнення кредитної заборгованості у сумі понад 100 000 гривень.

Особливістю судового спору було те, що Банк уже намагався стягнути заборгованість з Клієнта шляхом вчинення виконавчого напису нотаріуса. Однак, ми успішно визнали виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

І за результатами розгляду справи, взявши до уваги правову позицію, що підготовлена адвокатами АО ХіТ, та той факт, що представник Банку не зявлявся у судове засідання, Ленінський районний суд м. Полтави залишив позовну заяву без розгляду, що безперечно захищає інтереси Клієнта.

Враховуючи наш досвід представництва в кредитних спорах, ми пропонуємо наступний алгоритм дій у разі наявності заборгованості за кредитним договором (або при використанні кредитної карти):

1. Обов'язково отримувати пошту для того, щоб своєчасно отримувати інформації про подачу позову про стягнення заборгованості. Суди задовольняють позовні вимоги Банків повністю у 90% справ, де Клієнти не захищають свої права.

2. Готувати відзив на позовну заяву самостійно або залучати адвоката, який підготує усі необхідні процесуальні документи та подасть їх до суду.

3. При підготовці відзиву на позов, адвокати АО ХіТ звертають увагу на наступні моменти: розмір тіла заборгованості, порядок розрахунку штрафів та пені, дотримання строків позовної давності, наявність оригіналів документів.

4. Бути присутнім в судових засіданнях самостійно або забезпечити явку свого Адвоката.

Дотримуючись цих порад, Боржник може добитись справедливого рішення суду і значного зменшення суми заборгованості

 

Другие новости