Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

АО ХіТ допомогло визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення.

АО ХіТ допомогло визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення.

Адвокатське об'єднання ХіТ успішно захистило власника недитлової нерухомості у адміністративному спорі з ДФС у Полтавській області про нарахування земельного податку.

До нашого об'єднання звернувся Клієнт, який повідомив, що йому було направлено податкове повідомлення рішення про необхідність сплати земельного податку під нежитловою нерухомістю, якої він володіє.

Однак, Клієнт не погоджується із розміром нарахованого земельного податку, так як вважає, що користуєтся земельною ділянкою набагато меншого розміру.

Адвокатом АО ХіТ Тарасом Захаровим проаналізовано вказану ситуаціяю. та підготовано позовну заяву про визнання податкового повдіомлення - рішення протиправним та його скасування.

Також, під час проведення підготовчих засідань, до суду були надані додаткові письмові пояснення та докази того, що Клієнт АО ХіТ не має сплачувати земельний податок у вказаному розмірі.

За результатами розгляду справи, Полтавський окружний адміністративний суд прийняв рішення про задоволення позову у повному обсязі, таким чином зберігши для нашого Клієнта понад 100 000 гривень.

Другие новости