Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Зразок листа з проханням відстрочити обов'язковий платіж за договором

Зразок листа з проханням відстрочити обов'язковий платіж за договором

Постановою КМУ від 11.03.2020 №211 було запроваджено карантин в Україні.

Постановою КМУ від 16.03.2020 року у раніше згадану постанову було внесено зміни щодо посилення заходів під час карантину. Зокрема цією постановою було запроваджено заборону з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб'єктів господарювання, яка перебачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування, ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продукатами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Таким чином відсьгодні заборонена будь-яка діяльність, яка пов'язана із обслуговуванням та іншими контрактами з клієнтами.

З цих причин, а також зважаючи на те, що Верховна рада України наразі приймає закони щодо соціального і економічного захисту населення і бізнесу в умовах карантину, зокрема і ті, що стосуються форс мажору, вважаємо, що наразі дуже актуально убезпечити себе від фінансових ризиків можливих майбутніх санкцій за порушення обов'язків за договорами.

Надзвичайно актуальною зараз є сфера оренди приміщень і питання її оплати.

Команда АО "ХіТ" підготувала для Вам орієнтовний зразок листа від орендаря до орендодавця з проханням відстрочити сплату орендної плати і не застосовувати санкції (штрафи і пені) за несвоєчасну плату. Найбільш актуальним цей зразок буде для закладів масового відвідування людей - магазини, клуби, кафе і ресторани тощо. 

МИ НАПРАВИМО ТАКИЙ ЗРАЗОК КОЖНОМУ, ХТО ЗАЛИШИТЬ ЗАПИТ У КОМЕНТАРІ, НАПИШЕ НАМ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ, АБО У ВАЙБЕР НА БУДЬ-ЯКИЙ НОМЕР, ЗАЗНАЧЕНИЙ НА САЙТІ.

Радимо Вам невідкладно (сьогодні-завтра) підготувати такий лист своїм орендодавцям та надіслати офіційними каналами зв'язку.

Крім того, також радимо проаналізувати усі свої господарські договори на предмет можливого порушення своїх обов'язків і зв'язатись із контрагентами для врегулювання цих питань.

Нагадуємо, що АО "ХіТ" продовжує свою роботу і консультує з юридичних питань бізнесу онлайн та за телефонами. Зараз важливо не піддаватись паніці та внести зміни не лише в свої бізнес-процеси, але і потурбуватись про юридичний захист Вашого бізнесу у той час, коли вірус відступить.

Всім здоров'я!

Другие новости