Кошик
14 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+38(050) 982 90 93
+38(066) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

І знову виконавчий напис: покрокова інструкція перевірки останнього на можливість визнання таким, що не підлягає виконанню.

І знову виконавчий напис: покрокова інструкція перевірки останнього на можливість визнання таким, що не підлягає виконанню.

Нам знову вдалось захистити інтереси Клієнта у справі про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню на орієнтовну суму 40 000 гривень, і тому ми вирішили поділитись своєрідним чек-листом для захисту Ваших інтересів.

            Отже, у разі отримання повідомлення від бухгалтерії вашого роботодавця про стягнення з Вас грошових коштів за виконавчим провадження, рекомендуємо робити наступне:

1.       отримати копію виконавчого напису нотаріуса та визначитись із тим, а який саме банк стягує із Вас кошти;

2.       перевірити дату отримання кредиту – варто зазначити, що нотаріуси можуть виносити виконавчі написи далеко не по всім кредитним договорам;

3.       перевірити строк, за який відбувається нарахування заборгованості. Пам’ятайте, що загальний строк позовної давності становить 3 роки. Тобто, якщо ви взяли кредитну карту у 2010 році, вона закінчилась у 2014 року, то банк не має права стягувати кошти у 2019 році (Це є прикладом, а не правовою консультацією)

4.       перевірити суми заборгованості за категоріями: тіло кредиту, проценти, пеня, штрафи та комісія.

У разі, якщо виконавчий напис нотаріуса здається Вам таким, що не відповідає здоровому глузду в тому числі – звертайтесь до нас і ми допоможемо з підготовкою правової позиції до суду.

Інші новини