Кошик
14 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+38(050) 982 90 93
+38(066) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

АО «ХіТ» захистило інтереси Клієнтів від протиправних дій патрульних.

	АО «ХіТ» захистило інтереси Клієнтів від протиправних дій патрульних.

Нажаль, пильність і професіоналізм українських патрульних поліцейських не завжди направлена туди, де її очікують. Так, декількох Клієнтів АО «ХіТ» майже одночасно намагались притягти до адміністративної відповідальності за невідповідність їх транспортних засобів вимогам встановлених норм і стандартів, яка полягала у буцім-то наявності на вітровому склі тріщини.

Комплексний підхід наших фахівців до вивчення нормативного регулювання цього питання, збору доказової бази і доведення своєї позиції в суді дав позитивний результат.

Команда АО «ХіТ» звернула увагу суддів на:

-          незаконність зупинки ТЗ для перевірки;

-          незаконність (через відсутність спеціального статусу і відповідних повноважень) дій патрульного поліцейського, направлених на встановлення відповідності ТЗ вимогам норм і стандартів;

-          істотні недоліки процесуального документу, складеного патрульним;

-          відсутність будь-яких належних і допустимих доказів порушення в діях наших Клієнтів,

а також надала свої беззаперечні докази відсутності порушення з боку Клієнтів та відповідності їх транспорту усім нормам і стандартам.

Суд погодився із відсутністю події адміністративного правопорушення і закрив провадження у справі.

Зауважимо, що наша радість від захисту прав Клієнтів все ж таки трохи затьмарена хибними і зухвалими діями посадовців, які підміняють суть захисту суспільства від дійсних порушень надуманими.

Ці випадки також змусили нас вкотре замислитись над жахливою невідповідністю норм КУпАП сучасним правовідносинам та нагальною потребою перегляду цього акту.

Інші новини