Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

АО ХіТ продовжує боротись за інтереси Клієнта у справі про визнання договору дарування недійсним.

АО ХіТ продовжує боротись за інтереси Клієнта у справі про визнання договору дарування недійсним.

Ця історія розпочалась ще у 2016 році, коли до нас звернулась особа, яка повідомила, що в силу обставин вона хоче визнати договір дарування, укладений між нею та її близькою особою, недійсним.

            Вивчивши всі матеріали справи, наші адвокати вирішили, що Клієнт дійсно має всі підстави для того, щоб визнати вказаний договір недійсним, а тому ми підготували правову позицію та звернулись із позовною заявою до суду.

            В рамках розгляду справи, нам, на жаль, не вдалось переконати суд І інстанції у законності наших позовних вимог, і у задоволенні позову нашого Клієнта було відмовлено.

            Після цього, ми були змушені звернутись до суду апеляційної інстанції, однак і в даному суду нам не вдалось переконати колегію суддів у тому, що позиція нашого Клієнта є законною.

            Отримавши відмову від суду апеляційної інстанції, ми підготували касаційну скаргу, яку надіслали ще до Вищого спеціалізованого суду України.

            І ось, своєю Постановою від 27 березня 2019 року Верховний суд задовольнив касаційну скаргу нашого Клієнта частково, скасувавши рішення суду І та апеляційних інстанцій, та повернув справу на новий розгляд до місцевого суду.

            Варто зазначити, що Верховний суд під час мотивування свого рішення взяв до уваги майже усі фактичні обставини, які були зазначені у скарзі, та зазначив про повне ігнорування доказів нашого Клієнта під час розгляду справи.

            Боротьба триває!

Другие новости