Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

АО ХіТ допомогли скасували протокол по 130 КУпАП

Досить часто, але не так часто як нам хотілось би в українських судах можна добитись справедливості чесно та без хабарів навіть в таких справах як скасування протоколу про керування транспортним засобом особою під впливом алкоголю.

            До нашого об’єднання звернувся Клієнт, на якого працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП - керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

            Вивчивши усі наявні матеріали, ми прийшли до висновку, що вказаний протокол складено незаконно, і з порушенням будь-яких можливих норм закону.

            Нашим адвокатом було підготовано заперечення до суду, де обґрунтовано викладались усі порушення, які були допущені під час складання протоколу, в тому числі – відсутність посилання на акт огляду на стан сп’яніння та інше.

            В ході судових засідань, судом було встановлено, що у працівників поліції відсутні будь-які відеозаписи події порушення, а також проведення огляду та складання протоколу.

            Усе це в сукупності переконало Суд у справедливості позиції Клієнта АО «ХіТ», і провадження було закрито у зв’язку із відсутністю події адміністративного правопорушення.

Другие новости