Кошик
14 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+38(050) 982 90 93
+38(066) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

АО "ХіТ" надало допомогу при розподілі спадщини

АО "ХіТ" надало допомогу при розподілі спадщини

Як поділити спадщину без сварок і сліз знають фахівці АО "ХіТ".

АО "ХіТ" завершило складний і тривалий процес розподілу спадщини.
Цей кейс цікавий виключно з точки зору юридичних нюансів оформлення, адже, на щастя, наші Клієнти - учасники цієї справи, вважають, що безцінна саме сім'я, а не майно!
Після смерті спадкодавця спадкові права на більшу частину майна оформив в нотаріальному порядку на себе один зі спадкоємців першої черги, який на момент оформлення був єдиним, хто прийняв спадщину. Інший спадкоємець першої черги з поважних причин пропустив строк прийняття спадщини. Оскільки другий спадкоємець також виявив бажання оформити свої спадкові права, сторони більше не змогли обійтись без юридичного планування та супроводу.
Проект складається з двох частин, кожна з яких розділена на відповідні етапи.

Наразі ми можемо похвалитися успішним завершенням першої частини проекту - власне спадкування і розподіл спащини. Друга частина стосується врегулювання питань, пов'язаних з отриманим спадкоємцями майном, але лежить вже поза площиною процесу спадкування.

Під час реалізації першої частини цього проекту команда АО "ХіТ" віршила питання із закликанням спадкоємця до спадкування, що відбувалось в нотаріальному порядку відповідно до процедури, передбаченої ЦК України.

Сам процес перерозподілу спадщини відбувався в судовому порядку, оскільки перерозподілити спадщину в нотаріальному порядку для досягнення очікуваного сторонами результату було довго і затратно. Сторони вирішили звернутися з цим питанням до суду. В результаті судом було ухвалено рішення про внесення змін до свідоцтва про право на спадщину і визнано право власності в порядку спадкування на частину майна за другим спадкоємцем.

В результаті обидва спадкоємці отримали у власність окремі об'єкти спадщини, що відповідало їх бажанню і домовленості.
Супровід проекту здійснювала Христина Захарова (Christina Zkharova), адвокат, партнер АО "ХіТ".

Інші новини