Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Адвокатське об'єднання ХіТ посприяло у реєстрації податкової накладної.

Адвокатське об'єднання ХіТ посприяло у реєстрації податкової накладної.
Адвокатське об'єднання ХіТ надало правову допомогу в питанні відшкодування ПДВ.
Наш Клієнт - суб'єкт господарювання, платник ПДВ, за результатами надання послуг контрагенту намагався зареєструвати податкову накладну з метою реєстрації податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Фіскальними органами було відмовлено в реєстрації податкової накладної, визнавши правочин між нашим Клієнтом і його контрагентом ризикованим. Досудове врегулювання спору результата не дало.
Наші фахівці підготували і подали до Полтавського окружного адміністративного суду позов про визнання дій податкових органів протиправними та зобов'язання вчинити дії. 
В результаті своєчасного та вірно обраного способу реагування на порушене право Клієнта АО ХіТ стало можливе застосування до нього і його питання нового механізму вирішення таких спорів, що набуло чинності з 2018 року.
Оскільки на момент набуття чинності змін до Податкового кодексу України відбувалось судове оскарження відмови в реєстрації податкової накладної нашого Клієнта, була презюмована неправомірність дій податкових органів і податкова накладна нашого Клієнта була зареєстрована.
В результаті мирного врегулювання провадження у справі було припинено.
Своєчасне звернення саме за професійною правничою допомогою гарантує Вам захист та поновлення порушених прав.
Адвокатське об'єднання ХіТ спеціалізується в галузі застосування податкового законодавства.

Другие новости