Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"
  • Адвокатське об'єднання "ХіТ"
  • Новости
  • Правова група ХіТ надала правову допомогу сімейному фермерському господарству в питаннях корпоративізації і адміністрування їх діяльності.

Правова група ХіТ надала правову допомогу сімейному фермерському господарству в питаннях корпоративізації і адміністрування їх діяльності.

Правова група ХіТ надала правову допомогу сімейному фермерському господарству в питаннях корпоративізації і адміністрування їх діяльності.
Ми допомогли СФГ провести збори, за результатами яких було введено нових членів, створено нові (як колективні, так і одноособові) органи управління, розподілена участь у господарстві, визначено права та обов'язки членів і керівника СФГ, визначено статус землі. Статут СФГ у новій редакції повністю відповідає сучасним законодавчим вимогам і захищає права та інтереси членів сім'ї, які займаються фермерством на постійній основі.
На жаль, нормативна база в питаннях фермерства в Україні дуже застаріла і містить виключно загальні норми, а практика його застосування виробляється на місцях, що сприяє розвитку адміністративного свавілля. Щоб убезпечити себе від можливих проблем ми радимо завжди ретельно готувати текст статута і передбачати в ньому максимальний обсяг прав, обов'язків, повноважень і виключних ситуацій.
Ми завжди стоїмо на стражі Ваших інтересів, тож звертайтесь!
Партнер практики корпоративного права, Христина Захарова.

Другие новости