Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Правова група ХіТ скасувала рішення районної ради

Правова група ХіТ скасувала рішення районної ради

10.04.2017 року Правова група ХіТ захистила права та інтереси групи Клієнтів на земельну ділянку.

Рішенням Київської районної у м. Полтаві ради було вирішено надати нашим Клієнтам дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку в користування попри бажання заявників отримати таку земельну ділянку у власність.

Не погодившись з таким рішенням районної ради та не здобувши позитивного результату шляхом адміністративних дій та процедур ми звернулись до суду в порядку адміністративного судочинства з метою визнати рішення районної ради протиправним і скасувати його.

Рішенням Київського районного суду м. Полтави як адміністративного суду позивачам було відмовлено в задоволенні позовних вимог. Під час оскарження такого рішення в апеляційному порядку Харківським апеляційним адміністративним судом було ухвалено рішення, яким доводи апеляційної скарги були визнані обґрунтованими, рішення місцевого суду було скасовано, наші позовні вимоги задоволені частково: рішення Київської районної у м. Полтаві ради визнано протиправним і скасовано, зобов’язано Раду розглянути клопотання наших Клієнтів заново і прийняти рішення відповідно до закону.

Керівництво проектом і безпосереднє представництво в суді здійснював керуючий партнер Правової групи ХіТ, адвокат Тарас Захаров.

Повний текст постанови ще  готується.

Другие новости