Кошик
14 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+38(050) 982 90 93
+38(066) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Правова група ХіТ захистила інтереси ветерана АТО на земельну ділянку.

Правова група ХіТ захистила інтереси ветерана АТО на земельну ділянку.
15 лютого 2017 року Апеляційний суд Полтавської області в результаті розгляду підготованої нами скарги ухвалив рішення, яким визнав рішення Київського районного суду м. Полтави про поновлення договору оренди земельної ділянки незаконним та скасував його.
Клієнту нашої фірми (ветерану АТО) був наданий дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність. Однак, попередній користувач цієї земельної ділянки вважав, що в нього є першочергове право на поновлення договору оренди цієї землі, у зв'язку з чим останній звернувся в суд з позовом і забезпечив свій позов шляхом заборони Управлінню Держземагенства у Полтавській області вчиняти будь-які дії щодо спірної землі. 
Тарас Захаров, який здійснював юридичних супровід цієї справи, довів в суді, що позивач не лише порушив процедуру поновлення оренди землі, але й що його право на користування цією землею взагалі не було порушене, тому його позов був безпідставним, отже не міг бути задоволений судом. 
В результаті рішення Апеляційного суду клієнт нашої фірми та ще 17 ветеранів отримали змогу завершити процедуру оформлення землі у власність.
У судовому засіданні були присутні представники громадськості, місцевої преси та представники ветеранів АТО, які зраділи торжеству правосуддя.

Інші новини