Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Антирейдерський закон в дії: нові правила реєстрації бізнесу та майна

Антирейдерський закон в дії: нові правила реєстрації бізнесу та майна

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких актів України щодо вдосконаленння державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності", який повинен захистити бізнес та громадян від рейдерських посягань на їх майно.

Так, до головних новел вказаного Закону потрібно віднести наступне:

1. можливість оскаржити дії чи бездіяльність державного реєстратора до Міністерства юстиції України, якому також надано право проводити камеральні перевірки дії реєстраторів;

2. повернуто обов'язок нотаріального засвідчення підпису учасників товариства на установчих документах;

3. внесено зміни щодо застосування принципу екстериторіальності: тепер реєструвати бізнес або право власності на нерухоме майно можна виключно в межах області незалежно від місцезнаходження майна, наприклад: майно в Миргороді можна зареєструвати будь-де в Полтавській області (раніше це можна було зробити на всій території України) ;

4. за бажанням власника майна, він може отримати паперовий витяг із проставлянням підпису та печатки державного реєстратора.

Більш детально читайте про новели у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомого майна у статті, яка з'явиться на нашому сайті найближчим часом.

 

 

Другие новости