Кошик
14 відгуків
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+38(050) 982 90 93
+38(066) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Правова група ХіТ захистила інтереси власника земельної ділянки

Правова група ХіТ захистила інтереси власника земельної ділянки

7 червня 2016 року Зіньківським районним судом Полтавської області було винесено рішення по цивільній справі за позовом фізичної особи до приватного підприємства, яке працює в сільськогосподарській сфері, про визнання недійсним додаткової угоди до договору оренди землі та розірвання договору оренди землі.

Фахівці Правової групи ХіТ підготували обгрунтовану позицію по справі з посиланням на норми чинного законодавства та з врахуванням позиції вищих судових інстанції України і напрацьованої судової практики. В ході судових засідань була доведена відсутність правових підстав вважати додаткову угоду до договору оренди землі дійсною і, застосовуючи відповідну підставу, визначену самим договором оренди, основний договір було розірвано.

В результаті надання правової допомоги власник земельної ділянки отримав можливість більш ефективного використання своєї власності та має на меті надати свою землю в оренду на більш сприятливих умовах.

Керівництво проекту здійснював Тарас Захаров, керуючий партнер Правової групи ХіТ, провідний спеціаліст в сфері судового врегулювання спорів.

Інші новини