Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Вирішення податкових та митних спорів

Вирішення податкових та митних спорів

Адвокатське об’єднання «ХіТ» (м. Полтава) пропонує послуги щодо вирішення податкових та митних спорів. Наші фахівці знають, як оскаржувати незаконні дії ДФС, у тому числі: блокування накладних, результати перевірок тощо. Досвідчений адвокат з податкових спорів підготує позивний лист. Він проконсультує, як поводитися у суді. Адвокат з митних спорів розповість, як можна оскаржити рішення про коригування вартості товарів. У компанії працюють справжні професіонали своєї справи. Судове вирішення податкових спорів за допомогою наших адвокатів дозволить вам відновити роботу свого підприємства та врятує від незаконних стягнень.

Усі наші послуги

Актуальні послуги щодо митних та податкових спорів
Податкові спори найчастіше починаються з вимоги надати первинну документацію. Якщо це не буде зроблено, служба проведе позапланову перевірку. Наш адвокат з податкових спорів проаналізує законність запиту та наявність підстав для нього, підготує правильну відповідь. Відповідь на запит податкової Податкові спори найчастіше починаються з вимоги надати первинну документацію. Якщо це не буде зроблено, служба проведе позапланову перевірку. Наш адвокат з податкових спорів проаналізує законність запиту та наявність підстав для нього, підготує правильну відповідь. Одна з найпопулярніших послуг. Фахівці адвокатського об’єднання «ХіТ» швидко та професійно готують позовні заяви про скасування постанов і протоколів, виписаних різними державними та місцевими органами влади: ДАБІ, поліції та інших. Позовна заява про скасування постанови Одна з найпопулярніших послуг. Фахівці адвокатського об’єднання «ХіТ» швидко та професійно готують позовні заяви про скасування постанов і протоколів, виписаних різними державними та місцевими органами влади: ДАБІ, поліції та інших.

Стати нашим клієнтом

Особливості замовлення судового вирішення податкових спорів

Надаємо послуги щодо судового вирішення податкових спорів на території Полтави.

Детально вивчаємо ситуацію, одразу оцінюємо шанси на виграш і чесно кажемо про них клієнту.

Допомагаємо бізнесу уникнути зайвих витрат, захищаємо від штрафів та стягнень.

Забезпечуємо стабільну роботу підприємців, оскаржуємо незаконні дії представник влади.

Переваги наших адвокатів з митних спорів і податкових конфліктів
У нашій компанії працюють лише досвідчені фахівці — адвокати з митних спорів і податкових питань.
Половина клієнтів об’єднання співпрацюють з нами протягом кількох років, що говорить про високу довіру.
Тарифи «ХіТ» одні з кращих в Полтаві. Ви платите чесну ціну за високоякісні адвокатські послуги.
Наші адвокати супроводжують клієнтів на всіх етапах вирішення податкових та митних спорів.
 
Високопрофесійні адвокати з податкових спорів та митних питань у Полтаві

Мешканці Полтави можуть знайти якісного адвоката з податкових спорів та митних питань в об’єднанні «ХіТ». Ми не лише консультуємо та формуємо пакети документів, а й готові до представництва в суді. Звертаючись до «ХіТ», ви отримуєте повний комплекс юридичних послуг за доступною ціною.