Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Держгеокадастр відмовив у наданні дозволу на отримання землі? Що робити і куди йти.

Держгеокадастр відмовив у наданні дозволу на отримання землі? Що робити і куди йти.

Вирішили отримати 2 га землі для ведення особистого селянського господарства? А Держгеокадастр вім відмовив?

Знайти, що ви не одні потрапили у таку ситуацію. І, на жаль, виходом з неї є лише звернення до суду із позовом про захист порушеного права.

Що ж потрібно для звернення до суду з метою оскарження відмови Держгеокадастру?

1. Безпосередньо звернутись до Держгеокадастру із заявою про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

2. Отримати відповідь від Держгеокадастру, яка може бути позитивною або негативною. Ще одним варіантом розвитку ситуації є взагалі неотримання відповіді від Держгеокадастру

3. Проаналізувати отриману відповідь від Держгеокадастру на предмет відповідності законодавству, і прийняти рішення про доцільність/недоцільність повторного звернення до цього органу. У раі відсутності будь-якої відповіді, звернутись ще раз з метою отримання відповіді.

Тут Вам можуть знадобитись послуги адвоката, адже останній має право направити адвокатський запит.

4. У разі отримання відмов від Держгеокадастру, потрібно звертатись до суду із позовною заявою про визнання відмов Органу протиправними.

На нашу думку, ефективним способом захисту є заявлення позовної вимоги про зобовязання Держгеокадастру надати дозвіл на розробку документації із землеустрою.

Однак, Суди не у всіх випадках заявляють таку позовну вимогу.

Підготувати позовону заяву, а також здійснити представництво в суді по вказаних питаннях, допоможе адвокат АО ХіТ Тарас Захаров. 050-982-90-93