Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Представництво інтересів в суді адвокатом.

Представництво інтересів в суді адвокатом.

⚡Ключові тезиси:
✔️ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договір оренди землі та скасування рішення і запису про державну реєстрацію прав та їх обтяжень у Державному реєстрі. 
✔️Апеляційний суд закрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 на рішення районного суду у цій справі з посиланням на те, що суд першої інстанції дану справу до категорії малозначних не відносив, а тому при зверненні до апеляційного суду представник позивача не мав права підписувати апеляційну скаргу, оскільки він не є адвокатом.
✔️КЦС залишив без змін апеляцію, вказавши наступне:
✔️✔️У цій справі позивачем заявлені вимоги немайнового характеру, у зв`язку з чим в ній неможливо визначити ціну позову, а тому справа не відноситься до категорії малозначних відповідно до пункту 1 частини шостої статті 19 ЦПК України.
✔️✔️Також в матеріалах справи відсутні дані про те, що суди попередніх інстанцій віднесли справу до категорії малозначних як справу незначної складності на підставі пункту 2 частини шостої статті 19 ЦПК України.
✔️Наведене спростовує доводи касаційної скарги про малозначність цієї справи та можливість у зв`язку з цим подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції не адвокатом.

 

Інформація взята з : Канал ЦДСП у "Telegram": https://t.me/cdoslidzennasp