Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Звернутись до адвоката: поради щодо ефективного замовлення правничих послуг!

Звернутись до адвоката: поради щодо ефективного замовлення правничих послуг!

Кожен із нас щонайменше два три рази за своє життя звертається до адвоката або юриста щодо отримання правової допомоги, і виникає запитання – а як же знайти саме того адвоката, який не тільки візьме кошти, а й реально вирішить ваш проблему?

            Топ три поради від Адвокатського об’єдання «ХіТ»:

1.     Бережіться правників, які у всьому з Вами погоджується, та стверджують, що ваша справа надзвичайно легка, і звичайно, вони вирішать її без проблем. Як свідчить наша практика, навіть у найпростіших категоріях справ, таких як розлучення, аліменти тощо, можлива наявність підводних каменів, які можуть не дати отримати бажаний результат, а тому завжди уточняйте у свого правника – а яке саме рішення ви отримаєте, і що дає йому право сподіватись на такий результат. З іншої сторони, є правники, які намагаються вас переконати у тому, що Ваша справа надзвичайно складна і тому потребує додаткових зусиль та коштів.

Наша рекомендація: шукайте адвоката, який чесно та кваліфіковано оцінить вашу справу, та повідомить на який результат можна очікувати.

2.   Будьте чесними з вашим адвокатом. Це значить, що потрібно відразу викласти усі обставини Вашої справи, для того щоб адвокат міг їх оцінити у комплексі, та розробити стратегію ведення справи. Часто, Клієнти доносять до адвоката інформацію маленькими порціями, думаючи, що якщо вони відразу не повідомлять про проблему, то вона вирішиться сама собою. Крім того, замовчування певних обставин справи, які є незначними при початку взаємодії, може стати невирішуваною проблемою на певній стадії процесу вирішення проблеми.

Наша рекомендація: адвокату як і лікарю потрібно говорити всю неприємну правду відразу.

3.   Якщо адвокат або юрист не обіцяють вам те, що ви хочете від них отримати – це не ознака поганого або «слабкого» професіонала. Це значить виключно те, що особа грамотно оцінює вашу ситуацію з точки зору Закону, і говорить про можливі варіанти вирішення проблеми. І, на жаль, не завжди те, що хоче Клієнт можна досягти в рамках Закону, а тому головне завдання правника досягти максимально близького результату до того, що бажає замовник.

Наша рекомендація: Будьте чесними у своїх бажаннях, прислуховуйтесь до свого адвоката, і ви здобуте результат.