Корзина
16 отзывов
Полтававул. Раїси Кириченко 1, офіс 105
+38(095) 504 50 50
+380(50) 982 90 93
+380(66) 555 43 64
Адвокатське об'єднання "ХіТ"

Захист від рейдерства, або нові правила державної реєстрації бізнесу

Захист від рейдерства, або нові правила державної реєстрації бізнесу

06 жовтня 2016 року з метою захисту прав власників бізнесу та нерухомого майна від недобросовісного і незаконного позбавлення власності, сумнозвісне рейдерство, Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності", яким, у свою чергу, було внесено відповідні зміни до ряду Законів України, які регламентують порядок державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 

Нововведення Закону стосуються ряду вимог, які висуваються до документів, що подаються для державної реєстрації, а також щодо місця та порядку проведення реєстраційних дій. Ця інформація буде цікавою для тих, хто має намір вносити будь-які зміни до інформації, що міститься в ЄДР юридичних осіб, ФОП та громадських формувань: зміна керівника підприємства, зміна місцезнаходження юридичної особи, зміна складу учасників, продаж корпоративних прав, зміна найменування підприємства тощо.

Команда Правової групи ХіТ підготувала для Вас цікаву та інформативну інфографіку, яка наглядно демонструє основні зміни, які були запроваджені в сфері державної реєстрації бізнесу. Сподіваємось. що ця інформація буде Вам корисною і зрозумілою.

Статтю підготувала партнер Правової групи ХіТ, провідний фахівець фірми у сфері корпоративних відносин, Христина Захарова.